1999 Yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2000 Yılında Avukatlık Stajını Denizli de tamamlamıştır. 935 sicil numarası ile Denizli Barosuna kayıtlı olarak Denizli de kendi ofisinde serbest Avukatlık yapmaktadır. 2000 yılından itibaren her türlü Meslek içi çeşitli seminer ve eğitimlere katılmış ve halen katılmaktadır.

2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen “Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi’ne katılmıştır. 2013 yılında yapılan yazılı ve uygulamalı sınavlarda başarılı olarak 267 sicil numarası ile Denizli de bulunan arabulucular arasında ilk sicil kaydı ile T.C. Adalet Bakanlığı Arabulucular Listesine kayıt olmuştur.2013 yılından bu yana Arabuluculuk yapmaktadır.

2015yılında Türkiye barolar Birliği ve Başkent üniversitesi iş birliği ile yapılan Arabuluculuk Yenileme Eğitimine katılmıştır.

2016 yılında Türkiye barolar Birliği ve Başkent üniversitesi iş birliği ile yapılan Arabuluculuk Yenileme Eğitimine katılmıştır.

2017 yılında Türkiye barolar Birliği ve Başkent üniversitesi iş birliği ile yapılan Arabuluculuk Yenileme Eğitimine katılmıştır.

2018 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen “İş Hukuku Uyuşmazlıklarında Zorunlu Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi” almış ve İş hukuku uyuşmazlıklarında Uzman Arabulucu olarak arabuluculuk yapmaktadır.

2014 yılında Uzlaştırmacı Eğitimi alarak Uzlaştırmacı-Avukat olarak halen görev yapmaktadır.2017 yılında İstanbul Aydın Üniversitesince düzenlenen 48 saatlik Uzlaştırmacı Eğitimi sertifikasını almıştır.

İş Güvenliği ve Sağlığı Uzmanıdır.

Psikoloji, Kişisel gelişim ve iletişim alanında birçok, eğitim, seminer ve çeşitli workshoplara katılarak çalıştığı alanlardaki yetkinliğini arttırmıştır.

ARTI ARABULUCULUK UYUŞMAZLIK VE ÇÖZÜM MERKEZİ KURUCU ORTAKLARINDANDIR.